Bayilerimiz

SektörFirma AdıTelefonİlİlçeAdres
ECZANEGONCA ECZANESİ02523852226MUĞLABODRUMYALIKAVAK MH.ATATÜRK CD.NO:12/3 BODRUM/MUĞLA
BİJUTERİKOKOŞ AKSESUAR05362858183BALIKESİRAYVALIK
ECZANEECZANE DURU 02243511838BURSAYILDIRIMMİLLET MAH.CENGİZHAN CD. NO:24 YILDIRIM/BURSA
ECZANEÖZCAN ECZANESİMALATYAYEŞİLYURTKARAKAVAK MAH.BAHÇELİEVLER CAD.NO:25/B YEŞİLYURT/MALATYA
ECZANEECZANE SARAY02242352362BURSAOSMANGAZİÇEKİRGE MH.ÇEKİRGE CD.EVMEN APT.A BLOK NO:171/A OSMANGAZİ/BURSA
ECZANEİNCİ FİLİZ ECZANESİ02722293959AFYONMERKEZYENİ DEVLET HASTANESİ KARŞISI,ORHANGAZİ MH.NEDİM HELVACIOĞLU BULVARI,ECZACILAR İŞ MERKEZİ NO:45C AFYONKARAHİSAR
ECZANEYÜKSELİŞ ECZANESİ05161698818BURSAOSMANGAZİPANAYIR MH.3.PINAR CD.ALPİŞ ADEN HOUSE NO:252/E OSMANGAZİ/BURSA
ECZANEFLAMİNGO ECZANESİ02324638560İZMİRKONAKKÜLTÜR MH.TALATPAŞA BULVARI NO:16/A ALSANCAK KONAK/İZMİR
ESTETİK/GÜZELLİKEPİLAFORM GÜZELLİK SALONU05323722524ANKARAÇANKAYAMEŞRUTİYET MH.ATATÜRK BULV. NO:143/37 BAKANLIKLAR/ANKARA
ECZANEGÜNEŞ ECZANESİ02663741966BALIKESİREDREMİTKOCASEYİT CD. NO:72 KADIKÖY EDREMİT/BALIKESİR
ECZANEHUNCA ECZANESİ05370312262BALIKESİRMANYASçarşı Mah.. İnönü cad. NO:15 MANYAS/BALIKESİR

Q-Pex Küpe Sistemleri Bayilik Sİstemi

Kulak delme işlemi, birçok insanın hayatında önemli bir yer tutar. Güzel bir mücevher takmak veya belki de bir küpe giymek için kulak delmek, özellikle kadınlar için önemli bir süreçtir. Kulak delme işlemi yapmak, doğru ekipman ve mücevherlerle yapılmalıdır. Q-Pex, Türkiye’de kulak delme ürünleri konusunda öncü bir firma olarak, kaliteli ve güvenli kulak delme sistemleri sunmaktadır. Şimdi ise bayilik vererek müşterilerimize daha fazla hizmet vermek istiyoruz.

Q-Pex Kulak Delme Sistemleri bayilik programı, iş ortaklarımızın işlerini geliştirmeleri için bir fırsattır. Bayilik programımızla, kulak delme işlemlerini yapan çeşitli işletmelere ve profesyonellere ürünlerimizi sunarak, Q-Pex ailesinin bir parçası olmalarını sağlıyoruz. Bayilerimize, kaliteli kulak delme tabancaları ve mücevherlerimizle birlikte, markamızın güvenilirliği ve müşteri hizmetleri desteği sağlanacaktır.

Q-Pex Kulak Delme Sistemleri bayilik programı ile birlikte, bayilerimiz birçok avantaja sahip olacaktır. Öncelikle, bayilerimiz kaliteli ve güvenli kulak delme tabancaları ve mücevherler sunarak, müşterilerinin güvenini kazanacaklardır. Ayrıca, bayilerimiz, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir ürün yelpazesi sunabileceklerdir.

Q-Pex Kulak Delme Sistemleri bayilik programı ile birlikte, iş ortaklarımıza markamızın gücü ve desteği de sunulacaktır. Bayilerimiz, Q-Pex ailesinin bir parçası olacaklar ve markamızın güvenilirliğinden ve müşteri hizmetleri desteğinden yararlanabileceklerdir. Ayrıca, bayilerimiz, Q-Pex Kulak Delme Sistemleri markasının güçlü pazarlama ve reklam stratejileriyle de desteklenecektir.

Sonuç olarak, Q-Pex Kulak Delme Sistemleri bayilik programı, kulak delme işlemleri yapan işletmelere ve profesyonellere, kaliteli kulak delme tabancaları ve mücevherler sunarak işlerini geliştirmeleri için bir fırsat sunmaktadır. Q-Pex ailesinin bir parçası olarak, bayilerimiz markamızın güvenilirliğinden ve müşteri hizmetleri desteğinden yararlanacaklard

Bayilik Başvurusu

Bayimiz Olmak İstermisiniz?

Söz konusu kalite ve sağlığınız ise Q-PEX kulak delme sistemleri tercihiyle doğru yerdesiniz. Bu alanda Türkiye’nin önde gelen firması olarak sizlere kulak delme sistemiyle en iyi hizmeti sağlıyoruz. Biz bu hizmeti sunduğumuz ortaklarımız yani eczane ve kuyumcularla sizleri güvenilir ellere teslim ediyoruz.

Takı Mağazaları
Dövme Salonları
Güzellik Merkezleri
Estetik Merkezleri
Eczaneler & Klinikler
Kuyumcular

Başvuru Formu

Aşağıdaki iletişim formundan bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Ekibimiz 24 saat içerisinde size ulaşacak.